Jezioro Maltańskie w Poznaniu

Jedną z głównych atrakcji jaką ma w swojej ofercie Poznań jest Malta (więcej- Malta). Znajdujący się zbiornik wodny oddalony od centrum zalewie kilka kilometrów to miejsce gdzie w upalne dni lata można ochłodzić się i spędzić miło czas. Obiekt ten jest również miejscem wielu wydarzeń sportowych, muzycznych i kultalnych. Wokół jeziora znajduje się dużo ciekawych miejsc, obiektów i atrakcji. Dlatego też odwiedzając to miasto w trosce o najwyższą jakość usług warto wyszukać nocleg w pobliżu (więcej – Poznań). Na terenie całego obiektu zarówno latem jak i zimą nie ma czasu na nudę. Oprócz restauracji,barów, hoteli i innych obiektów wypoczynkowych na terenie znajdują się takie miejsca jak kino letnie, szkoła małego kierowcy, kolejka górska adrenaline, letni tor saneczkowy, place zabaw, mini golf oraz wypożyczania sprzętów wodnych do pływania. W tym miejscu czas płynie szybko. Na romantyczne i straszne filmy zamiast do kina można wybrać się właśnie do Malta Ski. Wstęp jest bezpłatny, a emocje towarzyszące podczas sensu pod gołym niebem nieprawdopodobne i niezapomniane.

W  takie dni jak piątek i sobotę wieczorem, w gronie najbliższych można wybrać się na seans hitów. Ponadto na terenie obiektu można zaopatrzyć się w prowiant w postaci przekąsek, chipsów, lodów. Popcornu, kukurydzy oraz napoi zimnych w tym piwa. Dodatkowo klimatyczne miejsce i ludzie sprawią, iż każda osoba będąca na miejscu poczuje się jak w amerykańskim filmie.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>