Magiczny czas w Dębkach

Są miejsca, które urzekają swoją urodą i niepowtarzalnym klimatem. Ich krajobraz jest bogactwem, który chroni się jak najcenniejszy skarb. Dlatego też na takich terenach powstają parki krajobrazowe. Jednym z nich jest Nadmorski Park Krajobrazowy. Znajduje się w nim wzmiankowana już w średniowieczu wieś Dębki. Noclegi w tej letniskowej miejscowości to wspaniały pomysł na spędzenie lata.

Osada ta – niegdysiejsza własność możnego rodu Dębków – to dziś przepiękna miejscowość letniskowa. Można się tu cieszyć dobrodziejstwem pobytu nad morzem, pływać, żeglować i korzystać z innych, różnorodnych atrakcji. Sprzyja temu bardzo wygodna paleta miejsc noclegowych. To także szeroki wybór różnego rodzaju obiektów noclegowych z udogodnieniami (portal Meteor) o znacznej liczbie. Jest to miejsce, które łączy tradycję i nowoczesność. Można tu zobaczyć dawne chałupy rybackie. W najstarszej – powstałej na początku XVIII wieku – znajduje się dom letniskowy.

Czas spędzony w tej miejscowości to przede wszystkim okazja do plażowania. Dębki szczycą się jedną z najpiękniejszych plaż w Polsce. Bliskość lasów stwarza możliwość urządzenia sobie grzybobrania. Nie barak tu okazji do świetnej zabawy w klubach i pubach. Jest to także wspaniałe miejsce dla całych rodzin, a także ludzi starszych. Przez tę miejscowość przebiegają aż trzy szlaki turystyczne – pieszy, konny i rowerowy. Można się tu więc cieszyć różnymi rodzajami aktywnego spędzania chwil. Dębki to także bogactwo środowiska przyrodniczego.

Nieopodal został utworzony rezerwat przyrody – Piaśnickie Łąki. W miejscu tym rosną liczne, rzadkie gatunki roślin. Bez wątpienia czas spędzony w Dębkach można nazwać magicznym. Czar tego miejsca sprawia, że wielu odwiedzających co roku tu powraca. Okolice zapewniają balans między potrzebą zabawy i wyciszenia. Zatem są miejsca, które urzekają swoją urodą i niepowtarzalnym klimatem. Ich krajobraz jest bogactwem, który chroni się jak najcenniejszy skarb.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>