Panorama na Wrocław

Wrocław to miasto ciekawe, skrywające tajemnice i przyciągające zarówno Polaków, jak i obcokrajowców. Tutaj świat wydaje się atrakcyjniejszy i lepszy, a to wszystko dzięki czystości oraz wyjątkowości jakie posiada. Będąc na miejscu warto więc skorzystać z możliwości jakie daję Sky Tower czyli jedna z największych atrakcji miasta.

Ten najwyższy budynek mieszkalny w Polsce mierzy ponad 210 metrów i stał się punktem widokowym dla wszystkich chętnych obejrzenia panoramy miasta. Oprócz niesamowitych widoków dostępnych zarówno w dzień jak i nocą, w budynku znajdują się również apartamenty i biura. Aby zarezerwować noclegi we Wrocławiu wystarczy wejść na jedną z wyszukiwarek turystycznych i wybrać odpowiednie lokum według własnych wymagań. Do takich stron należą między innymi booking.com, meteor-turystyka.pl, meteor24.pl. Będąc w tym mieście położonym na Dolnym Śląsku nie sposób się nudzić. Wielość atrakcji, jak i zabytków, a także ciekawych miejsc wypełni każdą minutę wolnego czasu. Tutaj wszystko dzieje się szybko, czas ucieka w mgnieniu oka, a nowych doświadczeń i wrażeń przybywa coraz więcej. Kolejnym punktem widokowym jest późnogotycki kościół z XIV wieku. Znajdujący się tam „Mostek Pokutnic” to kładka łącząca dwie wieże kościoła Marii Magdaleny. Na wysokości 45 metrów można podziwiać uroki miasta płacąc jedynie 5 złoty za bilet. Kościół św. Elżbiety to następny punkt gdzie zachwycać się można krajobrazem Wrocławia. Oprócz tych kilku skorzystać można również z innych wież widokowych jednak te są najbardziej atrakcyjne ze względu na ich lokalizację. Wrocław jest miejscem, gdzie spotyka się wiele kultur i wiele narodowości. Będąc gościem nie można oderwać wzroku od przepięknych budowli i uroku miasta natomiast będąc mieszkańcem jest się dumnym z posiadania tego wszystkiego na co dzień.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>