Władysławowo – polska Ibiza

Wybór miejsca na wakacyjny odpoczynek zawsze jest sporym problem. Nawet decydując się na konkretny kierunek trzeba liczyć się z mnogością miejsc i możliwości. Dzieje się tak także wtedy, kiedy nasz wybór pada na tak, zdawałoby się mało atrakcyjny kierunek, jak polskie morze. Ostatnie lata pokazały, że oferta nadbałtyckiej riviery wyraźnie się poprawiła, a zainteresowania urlopem nad Bałtykiem z roku na rok rośnie.

Nad morze, a może do Władysławowa?
Leżące nad zatoką Pucką i tuż przy otwartym morzu Władysławowo to jedno z najciekawszych miejsc na mapie polskiego wybrzeża. Dzięki swemu położeniu oraz rozbudowującej się stale bazie turystycznej miasto staje się magnesem przyciągających wszystkich, także tych wymagających urlopowiczów. To, co przyciąga turystów do Władysławowa to przede wszystkim atrakcje samego miasta, jak i regionu w ramach, którego można zarówno zobaczyć półwysep helski, jak i największą metropolię polskiego wybrzeża – Gdańsk.
Obok tradycyjnych atrakcji nadmorskich, jak port, falochrony czy rybołówstwo Władysławowo może pochwalić się jedynym w swoim rodzaju parkiem oceanicznym. Ocean Park to idealna miejsce dla wszystkich, tych, którzy chcą odpocząć od zatłoczonych plaż lub szukają pozytywnej i nieco intelektualnej rozrywki. Dzięki wizycie w Ocean Parku możliwe jest skorzystanie z oferty która obejmuje między innymi spacer pod dnie oceanu. Co więcej miejsce to oferuje możliwość zobaczenia na własne oczy eksponatów zwierząt morskich w skali jeden do jednego. Dzięki temu każdy może poczuć na własnej skórze potęgę olbrzymiego wieloryba czy grozę przebywania w okolicy potężnego rekina. Co ważne po wizycie w Ocean Parku każdy może stać się mądrzejszy, gdyż specjalnie prowadzona trasa opatrzona jest szczegółowymi ale podanymi w atrakcyjnej formie informacjami na temat żyjących w morzach i oceanach zwierząt.

Nie tylko plaża i wystawy
Władysławowo oferuje odwiedzającym je turystom o wiele więcej niż tylko piękne plaże i urokliwe miejsca do spacerowania. Wśród urlopowiczów zaznajomionych z tematem, miasto posiada nazwę polskiej Ibizy. Bogata oferta nocnych klubów oraz dyskotek i klubów pozwala na spędzenie upojnej nocy na kilku parkietach. A szeroka oferta bazy noclegowej w popularnym Władku pozwoli odnaleźć dobre lokum na noc dla tych, którzy bawią się i wypoczywają w okolicy.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>